KONTAKT

Vil du høre mere om Connected, og hvad vi kan gøre for dig.
Eller har du brug for uforpligtende sparring eller inspiration til hvordan du kan
optimere dine marketingindsatser. Så ring eller skriv til os.

Jakob Kaare Jensen
Partner
23 72 45 77
jakob@connected.dk

Sissel Weirsøe
Kontaktchef
31 58 56 26
sissel@connected.dk

Claus Friis Sørensen
Bogholderi
29 93 08 60
bogholderi@connected.dk

Rikke Rytgaard
Projektleder
41 99 61 01
rikke@connected.dk

Henrik Westermann
Projektleder
21 18 21 50
henrik@connected.dk

Tine Bering
Projektleder
28 45 85 65
tine@connected.dk

CONNECTED · Njalsgade 21G, bygning 5, 4. sal · 2300 København S

CONNECTED · Njalsgade 21G, bygning 5, 4. sal · 2300 København S · Telefon 23 72 45 77  · Privatlivspolitik